علت لرزش ماشین لباسشویی | چرا ماشین لباسشویی من می لرزد؟

تعمیر ماشین لباسشویی دریاچه چیتگر

اشتراک این پست :

واکنش شما به صدای کوبیدن ماشین لباسشویی چیست ؟ سریع با تکنسین تماس میگیرید یا اینکه خودتون تعمیر میکنین ؟  این یک رویداد احساسی مهم است که ما را وادار می کند کارهای عجولانه ای را انجام دهیم ، اما نگران نباشید با ما تا آخر این مقاله همراه باشید.

چگونه میتوانم ماشین لباسشویی روی ویبره خود را تعمیر کنم؟

اگر می خواهید از یک تکنسین خدمات بخواهید مشکل را برای شما برطرف کند یک کارشناس ماشین لباسشویی تعمیر کن برای بازدید از خانه و تعمیر ماشین لباسشویی برنامه ریزی کنید.

کارشناس تعمیر ماشین لباسشویی ما از منزل شما بازدید می کند و ماشین لباسشویی شما را بررسی می‌کند و سپس راه حل هایی برای رفع مشکل ارائه می دهد.

تکنسینهای تعمیر کن تمامی برندهای معتبر ماشین لباسشویی را تعمیر می کند کارشناسان ما آموزش دیدند می توانند به سرعت و با دقت علت مشکل ماشین لباسشویی را پیدا کنند و معمولاً می تواند بلافاصله ماشین لباسشویی شما را تعمیر کنند.

قرارهای تعمیر همان روز یا روز بعد در بسیاری از مناطق در دسترس است تا بتوانید ماشین لباسشویی خود را به سرعت تعمیر کنید.

چگونه میتوانم ماشین لباسشویی لرزان را خودم تعمیر کنم؟

تعمیر کن نه تنها ماشین لباسشویی ها را در صورت نیاز تعمیر می کند بلکه نکاتی را نیز ارائه می‌کنیم که به شما کمک می کند بفهمید چه اتفاقی دارد می‌افتد و در صورت امکان خودتان لرزش ماشین لباسشویی را برطرف کنید.

اگرچه گاهی اوقات می توانید علت مشکل لرزش ماشین لباسشویی را خودتان پیدا کنید اما همیشه امکان پذیر نیست این مشکل را خودتان برطرف کنید. برخی از ماشین لباسشویی ها گارانتی طولانی تری برای سبدچرخشی یا سایر قطعات لباسشویی دارند که می توانند باعث ایجاد لرزش شوند.

برخی از تعمیرات لباسشویی مانند تعویض بلبرینگ یا نصب یک سبد چرخشی جدید ممکن است برای شما پیچیده‌تر از آن باشد که خودتان آن را انجام دهید هنگامی که کاملا مطمئن نیستید که می‌توانید با خیال راحت و مطمئن تعمیر ماشین لباسشویی را انجام دهید یک تکنسین تعمیر کن ! را برای تعمیر ماشین لباسشویی خود تعیین کنید.

چگونه میتوان ماشین لباسشویی خود را از ایجاد مشکلات ارتعاشی جلوگیری کرد ؟

بهترین راه برای جلوگیری از بروز مشکلات لرزش ماشین لباسشویی برنامه ریزی یک سرویس و تمیزکاری و نگهداری حرفه ای توسط تکنسین تعمیر کن است در طول خدمات نگهداری و تمیز کردن سالانه ماشین لباسشویی تکنسین وظایف زیر را انجام می دهد که به جلوگیری از لرزش ماشین لباسشویی کمک می کند:

  • ماشین لباسشویی را تراز کنیم تکنسین تعمیر کنترل سطح لباسشویی را بررسی می‌کند و در صورت لزوم آن را تنظیم می‌کند همچنین اطمینان حاصل می‌کنند که تمام پایه های تراز به طور محکم روی زمین قرار می‌گیرند و مهره های قفلی محکم می‌شود تا پایه‌های تراز کننده در هنگام چرخش لباسشویی در جای خود قرار گیرند.
  •  سیستم تعلیق و عملکرد چرخه چرخش را بررسی کنیم در حالی که ضربه و لرزش در طول چرخه چرخش می تواند ناشی از بار نامتعادل باشد چنین می‌تواند ناشی از مشکلات تعلیق وفا نباشد تکنسین چرخه چرخش آزمایش می کند و مطمئن می شود که اجزای تعلیق مانند کمک فنر ها سالم هستند و به درستی کار می کنند.
  •  سیستم تخلیه ماشین لباسشویی را تست کنید لرزش یا کوبیدن بیش از حد در حین چرخش می‌تواند به دلیل خیس بودن بیش از حد لباس هنگام پایان چرخه تخلیه و شروع چرخی چرخش باشد تکنسین عملکرد پمپ تخلیه و مسیر تخلیه کامل را از طریق سیستم تخلیه خانه شما بررسی می‌کند این فناوری می‌تواند موانع را برطرف کند و به شما اطلاع دهد که آیا زهکشی خانه شما نیاز به پاکسازی دارد یا نه.
  • تکنسین تعمیر کن همچنین عملکرد کنترل درب ماشین لباسشویی دریچه های آب و سایر ارزهای موجود در لباسشویی را بررسی می‌کند تا زمان کارکرد صحیح آنها مطمئن شود حفظ شکل ظاهری ماشین لباسشویی با خدمات تمیز کردن و نگهداری این سالانه نه تنها از مشکلات غیر منتظره ماشین لباسشویی مانند لرزش جلوگیری نمی‌کند بلکه به ماندگاری بیشتر ماشین لباسشویی شما کمک میکند.

اشتراک در خبرنامه

آخرین مقالات را در ایمیل خود داشته باشید!

آخرین مطالب آموزشی

تماس بگیرید