تعمیر ماشین لباسشویی تهران

چگونگی ریست لباسشویی ویرپول توسط خودمان

ریست لباسشویی ویرپول

ریست لباسشویی ویرپول : چگونه ماشین لباسشویی ویرپول خود را ریست کنم؟ اگر ماشین لباسشویی ویرپول شما به درستی کار نمی کند، تنظیم مجدد آن اغلب می تواند برای بازگرداندن آن به حالت عادی کافی باشد. بهترین راه برای اطلاع از نحوه تنظیم مجدد ماشین لباسشویی ویرپول، بررسی دفترچه راهنمای آن است. همچنین می توانید برای یادگیری روش های اولیه تنظیم مجدد ماشین لباسشویی ویرپول به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مراحل تنظیم مجدد ماشین لباسشویی ویرپول

برای تنظیم مجدد ماشین لباسشویی ویرپول باید از مراحل زیر استفاده کنید:

  • واشر را خاموش کنید.
  • کلید حالت را روی NORMAL بچرخانید.
  • صفحه را در خلاف جهت عقربه‌های ساعت یک کلیک به چپ، در جهت عقربه‌های ساعت سه کلیک، در خلاف جهت عقربه‌های ساعت یک کلیک و سپس در جهت عقربه‌های ساعت یک کلیک بچرخانید.

مطلب مرتبط : تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول: راهنمای کامل برای تعمیر و نگهداری

چگونه تأیید کنیم که ماشین لباسشویی ویرپول خود را ریست کرده اید؟

پس از انجام مراحل بالا، دکمه START را فشار دهید. آیا تمام چراغ‌های نشان‌دهنده چرخه روشن هستند؟ اگر آنها روشن هستند، یک بار START / STOP را فشار دهید. صفحه خود را بچرخانید تا سه چراغ زیر روشن شوند: RINSE، WASH و STOP. سپس ماشین لباسشویی خود را خاموش کرده و به مدت ده ثانیه آن را از برق بکشید. وقتی دوباره روشنش می کنید باید ریست شود.

می توانید یک بار آزمایشی را بدون هیچ لباسی اجرا کنید تا مطمئن شوید که تنظیم مجدد کار کرده است. اگر این کار را نکرد، می توانید یک بار دیگر روش بالا را دنبال کنید. اگر این نیز جواب نداد، به مرحله بعدی بروید تا روش تنظیم مجدد Cabrio را امتحان کنید.

روش Cabrio Reset را امتحان کنید

اگر ماشین لباسشویی شما هنوز به درستی کار نمی کند، می توانید روش تنظیم مجدد Cabrio را امتحان کنید. هر دکمه ای را که روی صفحه نمایش خود می بینید لمس کنید. با این کار کد خطا پاک می شود. یا می توانید MAUSE/CANCEL را فشار دهید. یک چرخه را انتخاب کنید و START را فشار دهید.

سپس در صورت بازگشت مشکل یا خطا، کابریو را از برق جدا کنید. پنج دقیقه صبر کنید دوباره یک چرخه را انتخاب کنید و START را فشار دهید. بار را خالی اجرا کنید تا آن را آزمایش کنید و مطمئن شوید که فرآیند تنظیم مجدد به درستی انجام شده است. اگر نشد، می توانید این مراحل را دوباره انجام دهید.

مطالب مرتبط ماشین لباسشویی ویرپول 

نمایندگی ویرپول در غرب تهران | ☎️ 44840143 ☎️

نمایندگی لباسشویی ویرپول | ☎️ 44840143 ☎️

آخرین نوشته ها ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید