تعمیر ماشین لباسشویی سهروردی شمالی

تعمیر ماشین لباسشویی سهروردی شمالی

مجموعه تخصصی تعمیر کن در تهران آماده خدمت رسانی در محل می باشد ، تعمیر ماشین لباسشویی سهروردی شمالی را از ما بخواهید ما به صورت تخصصی فقط روی ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی و یخچال فعالیت میکنیم.تیم تعمیر کن در محله های سهروردی شمالی ، پل سیدخندان ، برازنده ، اتوبان رسالت ، بهارشیرازی  آماده خدمات می باشد.

کافیه با شماره زیر با ما تماس بگیرید!

دکمه زیر شماره منطقه شماست ! دکمه اتوماتیک است!

تعمیر کن !

تعمیر تخصصی انواع ماشین لباسشویی ، ظرفشویی و یخچال در تهران

ماشین لباسشویی

تعمیر تخصصی انواع ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی با گارانتی

ماشین ظرفشویی

تعمیر تخصصی انواع ماشین ظرفشویی ایرانی و خارجی همراه با گارانتی

یخچال

تعمیر انواع یخچال های فریزر ، ساید ایرانی و خارجی همراه با گارانتی

چرا به تعمیر کن در منطقه سهروردی شمالی تهران اعتماد کنیم ؟

تعمیر کن به صورت تخصصی فقط بر روی سه دستگاه کار می کند ، یعنی ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی و یخچال

تیم متخصص تعمیر کن ! به صورت کاملا تخصصی فعالیت می کند و فقط ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی و یخچال تعمیر می کند. تمام خدمات ما گارانتی دارد ! یعنی چی ؟ یعنی چه تعویض قطعه داشته باشید چه تعمیر همه این موارد جز گارانتی ما می باشد و شما با خیال راحت می توانید به تیم متخصص ما اعتماد کنید.

تیم تعمیر کن تشکیل شده از افراد با تجربه در زمینه ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی و یخچال و فقط به روی این وسیله فعالیت میکنیم ، در نتیجه به تمام زوایای این ۳ وسیله آشنا هستیم . 

 
تعمیر ماشین لباسشویی سهروردی شمالی
تعمیر ماشین لباسشویی جنت آباد جنوبی

سوالات متداول شما را پاسخ دادیم !

بله مجموعه تخصصی تعمیر کن به صورت تخصصی تعمیر انواع ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی و یخچال در سراسر تهران با گارانتی سرویس می دهد.

این سوال بستگی به ارزش فعلی وسیله‌ مورد استفاده دارد.مثلا( لباسشویی, یخچال فریزر،ظرفشویی) های قدیمی همه دارای کیفیت بالا و قطعات با کیفیتی هستند .پس طبیعتا حیفه که بخوایم این وسایل با کیفیت رو ازشون استفاده دیگه نکنیم !

اگر به هر دلیلی از انجام سرویس مورد نظر ناراضی بودید ، مجموعه تعمیرکن ضمانت می دهد سریعا نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

با توجه به حضور تکنسین های ما در محل شما ، بعد از بررسی قطعه خراب زمان و هزینه به اطلاع شما می رسد.

ما در ۹۰ درصد موارد تمام تلاشمان را می کنیم که در خانه مشتری ایراد را برطرف کنیم و بعد از تست نهایی تحویل دهیم .اما فقط در معدود مواردی وجود دارد که باید قطعه از روی دستگاه باز شود و در کارگاه مجموعه تعمیرکن تعمیر گردد.که تمام این موارد با هماهنگی شما قطعا صورت خواهد پذیرفت.

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی

تهران : میدان رسالت – خیابان هنگام – نونوار شرقی – (۱۲ شرقی) پلاک ۱۴۲

ساعات کاری ما

ما ۲۴ ساعته هر روز آماده سرویس دهی در تهران هستیم !

ما چه برندهایی را تعمیر کرده ایم ؟

تعمیر کن !

تعمیر تخصصی انواع ماشین لباسشویی، ظرفشویی و یخچال

اصولا همیشه مشتریان عزیز سوالات مشترکی دارند ، مثلا:‌میگن به نظر شما (تعمیر کار) بهتره این ماشین رو عوض کنیم بره یا اینکه تعمیرش کنیم ؟ متخصصان ما اولین چیزی که همیشه بهش دقت می کنند مارک و سال تولید اون وسیله هستش هر چی مارک بهتری داشته باشه و مربوط به چند سال پیش باشه قطعات با کیفیت تری داره و قطعا متخصص های ما پیشنهاد می کنن اون رو تعمیر کنین !

یا همیشه تو ذهن مشتریای ما این سوال هست که چه تضمینی وجود داره اگر این وسیله رو تعمیر کردین ولی باز ۲،۳ روز دیگه خراب بشه! ما در جواب میگیم که بابت تمام خدمات ما از جمله تعویض قطعه و یا تعمیر قطعه شما گارانتی دارین و ما رایگان اون رو برای شما یا مجدد تعمیر میکنیم و یا اگر وسیله رو تعویض کرده بودیم قطعه جدید رایگان جایگزین خواهیم کرد.

تماس بگیرید